In je eendje

eenzaamheid
Eendjes tegen eenzaamheid

Dit is mijn idee

Ik zag dit initiatief van HEMA voorbij komen, en dit lijkt mij een ontzettend goed idee om ook in Hoorn te doen!

Het idee: zet een badeendje op tafel als je in je eentje bijvoorbeeld koffie zit te drinken in de HEMA. Door dat eendje weten mensen dat je het leuk zou vinden als er iemand aanschuift voor een babbel.

We weten inmiddels dat eenzaamheid steeds meer voorkomt, en bij allerlei leeftijden. Zo’n gebaar kan al een steuntje in de rug zijn. Ik hoop dat er horeca-gelegenheden open staan om dit te initiëren.

Dit heb ik nodig

Badeendjes! 🦆🦆🦆

En natuurlijk café’s en restaurants die het leuk vinden om hier aan mee te doen.

Meld je aan als je graag meehelpt, of een ander idee hebt om hier invulling aan te geven mag natuurlijk ook ❤️

Lees meer
  • idee
  • verbinden
  • gerealiseerd

Deel jouw mening

*

Alle reacties

S

2025-02-24 15:05:11

Ik ben voor Ik ben voor
wat een leuk idee! ik ben helemaal voor. dan weet je gelijk of iemand er echt behoefte aan heeft!

M

2025-02-22 09:00:04

Ik ben voor Ik ben voor
Wat een leuk idee. Ik praat oo vaak tegen mensen die alleen zitten maar zo is het duidelijk of ze er wel behoefte aan hebben 👍

Monique

2025-02-21 18:11:09

Ik ben voor Ik ben voor
Heel goed idee en heel leuk!

Mara

2025-01-28 16:21:23

Ik ben voor Ik ben voor
Tegek idee! Als er nog badeendjes nodig zijn moet je het laten weten dan help ik graag.

Deel dit initiatief

Wat is er nodig om dit initiatief te realiseren?

Doe mee met jouw café / restaurant / hotel

Meld je hier aan als je een plek kunt aanbieden. Neem een zakje badeendjes af van 8 stuks twv. 3 euro. Het informatiebordje over de eendjes-actie wordt aangeleverd.
nog 10 te gaan
0/10 aangemeld

Doneer badeendjes

Heb je badeendjes (over) die je graag wilt geven aan dit initiatief? Geef het hier door!
nog 50 te gaan
0/50 aangemeld