Op zondag 29 mei 2022 kan iedereen weer gratis komen genieten van onvervalste Rock’n’Roll muziek én dans. Na 2 jaar van afwezigheid kunnen de Blue Suede Shoes weer uit de kast en gaan de voetjes weer van de vloer. Graaf je petticoat en witte sokjes onderuit de kast en breng je haren in shape met je brylcréme. We gaan er met z’n allen een mooie editie van maken maar dat kunnen en willen we natuurlijk niet alleen doen. Daar hebben we jullie hulp als inwoners en ondernemers hard bij nodig! Het festival vindt plaats tijdens de Superkoopzondag in de binnenstad van Hoorn dus bijna alle winkels zijn dan ook open. Laat ons weten hoe je hier aan wilt bijdragen! Het volledige festival wordt georganiseerd en gedragen door vrijwilligers.
In maar liefst 17 cafés in de binnenstad en de haven van Hoorn zullen verschillende bandjes optreden. Het programma zullen wij later met jullie delen. Met de organisatie willen wij het festival nog aantrekkelijker maken. Wij hebben zelf ideeën maar niemands idee mag verloren gaan!
Draag jij het festival een warm hart toe en wil je je daarvoor inzetten? Dan zijn we op zoek naar jou! Kijk hoe jij je bijdrage kan leveren aan het festival!
afgevinkt
afgevinkt
afgevinkt
afgevinkt
afgevinkt
Laat een reactie achter